Dahle 502

Do 3 dní • 1 variant3 859 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,2 €237 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant438 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,8 €97 % • 1 235 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,5 €98 % • 12 084 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €729 neoverených recenziíĎalšie informácie
Info v obchode3,9 €101 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,4 €92 % • 187 149 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €12 neoverených recenziíĎalšie informácie

• robí presný, hladký a ostrý rez
    • kvalitná za rozumnú cenu
    • maximálna spokojnosť
    • žiadnu nevýhodu som neobjavil

Pákovú rezačku na papier Dahle 502 som zakúpil za účelom orezávania bielych okrajov fotografii a ich formátovanie pred ich založením do albumu. Doteraz som orezal a sformátoval už stovky fotografii a som s ňou absolútne spokojný.

• Jednoduchá
    • Presný rez
  • , zakúpené v Telco

potrebujem pri práci, doteraz požičal som od kamaráta, stálo mi to 1/2l domácej pál. pri každom použití, v obchodoch nevedel som zakupiť, nevedeli presne povedať parametre

Typ rezačky
pákové
Kapacita
8 listov

Nôž z lisovaného oceľového plechu zabezpečuje bezpečné rezanie aj bez krytu. Ručný prítlak. Na pracovnom stole sú zobrazené fotoformáty a centimetrová mierka. Farba modrá.Dĺžka rezu:...

• Dĺžka rezu: 320 mm

• žiadnu nevýhodu som neobjavil

• Jednoduchá
    • Presný rez
  • , zakúpené v Telco

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • trvanlivosť, spoľahlivosť
    • nie, že by som o tom vedel

pomer kvalita/cena

• , zakúpené v Alfa office,s.r.o.

Nejde dobre dodrzat pravy uhol rezania

pomer cena/kvalita : spokojnost

• hladké rezy
    • šrubka držiaca páku

Cenovo veľmi prijateľná páková rezačka. Šrúbka držiaca páku sa po cca 150 rezoch uvolnila a bolo ju nutné dotiahnuť. Zatiaľ reže dobre - po 1000-1500 rezoch žiadne viditeľné zmeny.